היסטוריה ומסורת אנגלית

היסטוריה ומסורת אנגלית

היער באיזור היה נחשב ליער הצייד המלכותי ומלכים רבים בליווי פמליותיהם היו מגיעים לכאן לחופשת צייד. במקורו, הכפר שלנו נבנה על מנת לספק בקתות צייד למלוכה ולאצולה.

הטירה של אן בולין כולה מלאה היסטורה, בית/אחוזת ילדותה, גנים עצומים ויפהפיים, מבוך מים, מבוך מצמחייה, גן שושנים, גן שעשועים ועוד. לעתים מתקיימים משחקי תפקידים של הנרי ואן ושומריהם , ריקודים מלכותיים וקרבות אבירים. הנאה צרופה לכל המשפחה.

בדרום אפשר לבקר בעיירות דייג, שם התרחשו הקרבות העזים והידועים עם הנורמנדים שכבשו את אנגליה ובראשם ויליאם הכובש.

יש המון בתים בני שש מאות ואפילו עד אלף שנה, טירות היסטוריות, מוזיאונים ובתים של סופרים, משוררים, ציירים ואנשי רוח מפורסמים שחיו כאן באיזור או קיבלו את השראתם : א.א מילאן שכתב את פו הדב, סר ווינסטון צ'רצ'יל, ארתור קונאן דויל שכתב את עלילות שרלוק הולמס, קלייב סטייפלס לואיס שכתב את דברי ימי נרנייה וקיבל את השראתו מפסל חבוי בצורת ראש אריה ממנו נובעים מי מעיין טהורים ונמצא פה בכפר.

רכבת קיטור אמיתית של פעם נוסעת במסלול קבוע בין כמה עיירות באזור, תחנת רכבת עם מגוון קטרים וקרונות מסוף המאה ה19 ומוזיאון היסטורי

ארמון הודי מדהים ביופיו שנבנה ע"י ג'ורג' הרביעי שהוקסם מתרבות המזרח הרחוק.

רציף תענוגות והרפתקאות מפורסם והיסטורי עם חוף וטיילת קלאסיים, שמאפיינים את חופי אנגליה ושהיה אחד מאתרי החופשה העיקריים של התושבים בדרום אנגליה.

צרו איתי קשר

אנא השאירו פרטים והודעה
ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן