אסנת ואבידר

אסנת ואבידר

"מרגישים חובה לספר לבאים אחרינו על החוויה המדהימה במחציתכם.
הגענו ללונדון לבדנו לאחר שהכנו מבעוד מועד שיעורי בית : תחבורה , אתרים, מקומות שחפצה נפשנו, בילוי וקניות וכך טיילנו בסיורים שוחקיי רגליים לאורכה ולרוחבה של העיר הגדולה והמפורסמת ונהננו מאוד מהאווירה, התרבות, הנופך והקסם באוויר, אך בד ובד תמיד אתה חש שפספסת קצת ואולי התכנון היה לוקה בחסר, או אולי מאסנו קצת בערים הגדולות כגון ברלין, ברצלונה, מדריד וכו״ שיצא לנו לבקר בהן. ואז הגענו אליכם לאחר המלצה מחברת הנסיעות שלנו, לטיול של ארבעה ימים בדרום מזרח בריטניה במחוזות ססקס וקנט ועוד לומר את האמת התנגדתי ואף זלזלתי מעט, הרי אני תר בכל העולם כיאה לנווט מהצנחנים אך לבסוף הסכמתי עם ראש פתוח, למה לא!
לא אפרט בכתיבה מתישת עיניים, פשוט אסכם בכמה מילים: פגשנו זוג מדהים עם לב רחב ונצנוץ עיניים משכר, בבואם לספר לנו על כל מקום שבו לקחו אותנו לבקר. הברק בעיניים, המקצועיות, הידע הנרחב, המקומות שלעולם לא היינו מגיעים אליהם אפילו עם הספר הכי נרחב בעולם למטייל החובבני.
פתיחות הלב, החיוך, הסבלנות והנתינה ללא סוף, יחד עם הנופים העיירות והריח הקסום, נתן לנו לטייל כאילו היינו בתקופת הנרי השמיני ללא גינוני מלכות .
זו בריטניה שחיפשנו לראות, זאת בריטניה שעלייה רצינו לספר, זאת אנגלייה המסחררת שאליה נמשכנו מלכתחילה. תודה לכם על הכל, אתם פשוט אלופים ודש לבנות המקסימות שהכינו עבורנו עוגיות עתירות סוכר חח..
נשיקות,
נמליץ בחום ובטוח שנבוא לבקר הריי עוד לא ראינו הכל!! יישר כוח,
שלכם בחברות,"

אסנת ואבידר!

צרו איתי קשר

אנא השאירו פרטים והודעה
ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן