גלית דיסטל

גלית דיסטל

"כאנגלופילית אדוקה אני פוקדת את לונדון אחת לכמה חודשים. מדי פעם אני יוצאת גם לטיול ברחבי הממלכה כדי לספוג עוד ועוד מהאווירה האנגלית שמרחיבה לי את הצ'אקרות ועושה לי טוב על הנשמה. לא חשבתי שנותר הרבה לחדש לי בתחום עד שהגעתי כמעט במקרה לחוויה של "תה אנגלי עם נענע".
מדובר בחוויה שומטת לסתות ומפעימה בכל מובן אפשרי.
טיול מודרך בלי התחושה המעיקה של טיול מודרך, אין אוטובוס גדול ורמקול מעצבן וילדים רועשים, יש רק את טל המהממת שיודעת ללוות, להסביר, להצחיק ולתת מרחב כשצריך אותו.
מדובר בסיור אינטנסיבי לאנגליה של פעם, כמו מכונת זמן שקופצת בנעימות ובקלילות לכל מיני תקופות בהיסטוריה תוך חשיפה לנופים ואתרים שאין שום דרך להגיע אליהם לבד.
כך עמדנו בחדר השינה של הנרי השמיני, חווינו מקרוב את א. א. מילן כשכתב את פו הדב, סיירנו בגנים מוריקים, כרי דשא, גשרים ונהרות שגרמו לנו לחוש שאנחנו בסרט אנגלי על המאה ה18, ואז ערכנו טקס תה אנגלי מסורתי במנזר מדהים שהפך למלון מיוחד ושונה מכל מה שהכרתי עד כה.
ללונדון יש היום את הקסם הקוסמופוליטי שלה, אבל מי שרוצה לחוות את אנגליה המסורתית והמקסימה של פעם צריך לקחת רכבת אחת ותוך חצי שעה הוא נמצא כבר בעולם אחר ומסייר בתוכו תחת ידיה הנעימות, האינטילגנטיות והטובות של טל.
הפעם היינו בטיול של יום אחד. בפעם הבאה נגיע לסיור של כמה ימים כי עזבנו בתחושה של עוד ועוד…
תודה טל על חוויה של פעם בחיים ונפגש שוב בקרוב."

גלית דיסטל
מרץ 2016

צרו איתי קשר

אנא השאירו פרטים והודעה
ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן