משפחת מצליח

משפחת מצליח

"טל היקרה
רציתי להגיד תודה רבה על טיול מקסים ועל השהות הנהדרת בחברתך.
האמת כאשר ראיתי בתחזית שיהיה גשום ביומיים שנבלה איתך בכפר קצת התבאסתי. אחרי כל התכנונים והצפייה בסוף ירד גשם.
אבל כשעזבנו את לונדון ברכבת ונסענו לכפר, הרגשתי שאת "תצילי את המצב" והחלטתי לזרום עם מה שיהיה. אמרתי לא משנה מה יקרה אנחנו נהנה.
ואיך נהננו. לקחת אותנו ליער הקסום וראינו עדר במבי שעבר ממש קרוב, ראינו זבחמור, חיה שאף פעם לא ראינו. הילדים התנדנדו בנדנדות ענק ורצו בגשרי חבלים,
טילנו בשבילי היער, ראינו אוהל אינדיני , ומבנים מעץ בהם הילדים נכנסו, טיפסו והשתוללו. האכלנו את הדגים באגם ובסוף כשהתחיל לרדת גשם, אפילו שטנו בנהר בגשם. איזה חוויה !!! ארבעה אנשים שטים בגשם עם מטריות. חבל שלא הצטלמנו. המצחיק שאיך שסיימנו את השייט הפסיק הגשם. משם המשכנו לחוף והילדים ירדו איתך לאסוף צדפים ואבנים ויחד עליתם לראות את הנוף מהצוק הגבוה ונפנפתם אלי לשלום.
המשכנו ונסענו לכפר בן שמונה מאות שנה וישבנו בפאב עתיק והרגשנו כמו עולים לרגל מלפני מאות שנים שעוצרים בפונדק דרכים לאכול ולישון.
ביום למחרת לקחת אותנו לנסוע ברכבת קיטור. הרגשנו ממש כמו בשנות השלושים, ארבעים במאה הקודמת. היה פשוט מקסים. ביקרנו גם במוזיאון הרכבת וראינו קטרים ישנים. המשכנו וטילנו בכפר בו הבתים מימי הביניים מתקופת הטיודור, ביקרנו בכנסיה ונסענו בשבילים ודרכים כפריות מדהימות בשלל צבעים. משם המשכנו לטירה של אן בוליין והילדים כל כך התלהבו מזה שהם נמצאים בטירה אמיתי. טיילו בגנים המדהימים , באגם, במבוך וכשהתחיל הגשם רצנו לכיוון הטירה ועברנו על גשר מעל הנחל ונכנסנו דרך שער מברזל לטירה עצמה. בטירה עברנו בין החדרים השונים ועלינו בגרם מדרגות מתפתל. כשסיימנו נסענו לטקס שעת התה שהיה סיום רגוע וכל כך אופייני לאנגלים.
בקיצור היה מקסים, מקסים ואני ממליצה לכל החברים שלי עליך. אז תודה ומקווה להתראות."

אילנית מצליח
אוגוסט 2015

צרו איתי קשר

אנא השאירו פרטים והודעה
ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן