משפחת רז

משפחת רז

"עשינו הפסקה מלונדון , ונסענו לשלושה ימים לאזור הכפרי. במחוז סאסקס. שם חווינו חוויות מסוג אחר לגמרי. שם טיילנו עם זוג ישראלים שחי בכפר עתיק קטן וציורי שם חווינו גן עדן שם נשמנו אוויר צח, בשטחים עצומים של יערות עצים גבוהי צמרת, בתים עתיקים בני שש מאות שנים, (שהמדרגות חורקות כשעולים בהן)
שם ראינו מבצרים וטירות ואחוזות ענק מלפני מאות שנים, גינות מטופחות מלאות פריחה באלפי גוונים במרחבים שאינם נגמרים, יער מכושף עם נשרים וגשרים ואיילים ונדנדנות גבוהות עד השמים, יער בו טייל א.א.מילן עם בנו כריסטופר, ובו נכתב הספר פו הדוב, מבצר בו גרה משפחת בולין, ובו לן מספר פעמים המלך הנרי כשבא לבקר את אן או אחותה… מבוך של צמחיה, מבוך של מים, תחנת רכבת קיטור עם רכבת קיטור נוסעת עדיין, מוזיאון מכוניות עתיקות שכל אחת מהן שווה מיליון שטרלינג היום 🙂
יער אתגרי עצום מימדים שבו ילדים ונוער וגם מבוגרים אמיצים מדלגים מעץ לעץ בגובה של 20 מטר…. (קשורים לחבלי בטחון כמובן)….. אחוזות משומרות המשמשות כאתרי צילום לסרטים היסטוריים ועוד ועוד.
שלושה ימים מופלאים. קסומים. מרגשים. משמחי לב עם משפחה מקסימה, נדיבה ויצירתית, ספונטנית וזורמת על פי הצרכים של המטיילים, משלבת היסטוריה מופלאה עם אתגרים וטבע אוצר נשימה. אין די מילים לתאר את החוויה יוצאת הדופן הזאת שחווינו בכפר הזה.
אם אתם מתכננים נסיעה עם משפחה- ללונדון- תעשו לעצמכם טובה.
תיצרו קשר עם טל- ותעשו הפוגה בכפר- (רק חמישים דקות נסיעה ברכבת מתחנת ויקטוריה).
מצרפת את האתר של הטיולים בכפר- כי את האתרים של לונדון יש לכם בעצמכם …http://www.anglinana.co.il/
טוב. הפוסט הזה נהיה הרבה יותר ארוך מכפי שחשבתי, ואני יכולה עוד להפליג עד אין סוף.
כדאי שאעצור פה.
מוצפת שכמותי."

משפחת רז
אוגוסט 2015

צרו איתי קשר

אנא השאירו פרטים והודעה
ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן